Google+
ABACUS BLOG | zakres usług odszkodowawczych
3972
page,page-id-3972,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded

ZAKRES USŁUG / W JAKICH SYTUACJACH POMAGAMY

 • Odszkodowanie za śmierć bliskich w wypadku
  W jakich sytuacjach pomagamy

  Odszkodowanie za śmierć bliskich w wypadku


  Dowiedz się więcej
 • Błędy medyczne
  W jakich sytuacjach pomagamy

  Błędy medyczne


  „Błąd w sztuce medycznej oznacza naruszenie przez lekarza obowiązujących go w konkretnym wypadku, wypracowanych na gruncie nauki i praktyki reguł postępowania zawodowego wobec dóbr prawnych w postaci życia i zdrowia człowieka, które na gruncie prawa stanowi podstawę dla stwierdzenia naruszenia obowiązku ostrożności"

  Dowiedz się więcej
 • Potknięcia i poślizgnięcia
  W jakich sytuacjach pomagamy

  Potknięcia i poślizgnięcia


  Są to powszechne wypadki, które mogą się wydarzyć w każdej sytuacji. Poślizgnięciom, potknięciom i upadkom ulega ogromna liczba osób każdego roku. Jeżeli Tobie też się to przytrafiło i doznałeś(aś) uszczerbku na zdrowiu skontaktuj się z nami.

  Dowiedz się więcej
 • Potrącenia
  W jakich sytuacjach pomagamy

  Potrącenia


  W skutek potrącenia pieszego powstaje często poważny uszczerbek na zdrowiu związany z koniecznością pobytu w szpitalu oraz długotrwałą rehabilitacją. Każda osoba potrącona przez samochód ma prawo do odszkodowania z OC sprawcy wypadku.

  Dowiedz się więcej
 • Wypadki drogowe
  W jakich sytuacjach pomagamy

  Wypadki drogowe


  Wypadek drogowy – zdarzenie w ruchu drogowym, gdzie jeden lub więcej uczestników ruchu drogowego bierze udział w zdarzeniu, w wyniku którego uczestnik ruchu drogowego został ranny lub doszło do jego śmierci.

  Dowiedz się więcej
 • Stłuczki (kolizje)
  W jakich sytuacjach pomagamy

  Stłuczki (kolizje)


  Stłuczka – potoczne określenie drobnej kolizji drogowej. Stłuczki nie są to zdarzenia klasyfikowane jako wypadek drogowy, w wyniku którego uczestnik ruchu drogowego został ranny lub doszło do jego śmierci. Według przeprowadzonych badań stłuczki, nawet niegroźne, mogą powodować poważne i kosztowne zniszczenia w samochodach.

  Dowiedz się więcej
 • Katastrofy
  W jakich sytuacjach pomagamy

  Katastrofy


  Katastrofa – nagłe i nieoczekiwane wydarzenie niosące ze sobą negatywne skutki: straty materialne oraz straty w ludziach. Najczęściej odnosi się to do katastrof antropogenicznych, wywołanych przez ludzi jak katastrofy lotnicze i kolejowe. Katastrofy naturalne nazywa się raczej klęskami żywiołowymi lub kataklizmami.

  Dowiedz się więcej
 • Wypadki w środkach komunikacji
  W jakich sytuacjach pomagamy

  Wypadki w środkach komunikacji


  Odpowiedzialność właściciela środka komunikacji publicznej jest znacznie bardziej zaostrzona w niż właściciela samochodu osobowego.

  Dowiedz się więcej
 • Skontaktuj się z nami
  W jakich sytuacjach pomagamy

  Skontaktuj się z nami


  Miałeś wypadek? Napisz lub zadzwoń do nas. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie.

  Formularz kontaktowy

 

Oferujemy pełną pomoc w zakresie dochodzenia odszkodowań zarówno rzeczowych jak i osobowych z tytułu szkód powstałych w różnych sytuacjach.

Dlaczego My …?

 

odszkodowania ABACUS

Pomoc prawna w odszkodowaniach

Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasi klienci mogą liczyć na indywidulane podejście i usługi na najwyższym poziomie.

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi pomoże Państwu w zebraniu wszelkich niezbędnych w postępowaniu odszkodowawczym dokumentów. Reprezentujemy naszych klientów przed zakładami ubezpieczeniowymi oraz w sądach. Rozpatrzenie Państwa sprawy jest u nas BEZPŁATNE. Zapewniamy Państwu najwyższy poziom obsługi poprzez przeszkoloną i przygotowaną do rzeczowej rozmowy z Państwem sieć doradców a prowadzenie Państwa spraw powierzamy najlepszym prawnikom. Gwarantujemy rzetelne i uczciwe wykonywanie przyjmowanych zobowiązań.

 

 

 

 

 

 • Ubezpieczycielowi przedstawiamy pełną listę przysługujących poszkodowanemu świadczeń.
 • Załatwienie sprawy w postępowaniu przedsądowym następuje w terminie 3 miesięcy od otrzymania zlecenia.
 • Po upływie 3 miesięcy, w przypadku niesatysfakcjonującej decyzji podjętej przez zakład ubezpieczeniowy,sprawa jest przez nas kierowana na drogę postępowania sądowego.
 • Dzięki współpracy z kancelarią adwokacką specjalizującą się w reprezentowaniu klientów w sporach indywidualnych z Towarzystwami Ubezpieczeń zapewniamy bezpłatną reprezentację klienta w postępowaniu sądowym.
 • Decyzja o zawarciu ugody poprzedzona jest wnikliwą analizą sprawy i zapada zawsze za zgodą klienta.
 • Opłata za prowadzenie sprawy pobierana jest po uzyskaniu świadczenia, uzależniona jest od stopnia skomplikowania sprawy, jest ściśle określona w umowie zawartej z klientem i jest stała w trakcie całego procesu likwidacji szkody (zarówno na etapie przedsądowym jak i ewentualnym sądowym).
 • Środki pieniężne uzyskane dla poszkodowanych są niezwłocznie przekazywane na konto wskazane w umowie.
 • Nie stosujemy w swojej działalności żadnych niedozwolonych klauzul umownych.
 • Utrzymujemy stały kontakt z klientem, na bieżąco informujemy o postępach w sprawie.
Opt In Image
Zapisz się na nasz Newsletter!

Dowiesz się więcej o odszkodowaniach.